Branding & Rebranding

Planuojate pristatyti rinkai naują prekės ženklą? Jaučiate, kad jau laikas atnaujinti esamus? Šiems projektams reikia strateginių žinių, kūrybos ir dizaino sprendimų, tikslaus projektų valdymo mechanizmo ir sklandaus visų šalių bendradarbiavimo. Mes ten jau buvome, tai darėme ir įsitikinome – sėkminga partnerystė atneša nuostabių rezultatų.

Viena didžiųjų „VRS agency“ vertybių – ilgamečiai partnerystės ryšiai su klientais, stovintys ant abiejų „kojų“: kūrybiškumo ir kompetencijos. Nuolat strategiškai prižiūrime ir auginame savo partnerių prekės ženklus, siūlydami ir įgyvendindami tiek kūrybinius, tiek dizaino, tiek kitus komunikacijos sprendimus, kurie didina pridėtinę vertę, sprendžia rinkodarines problemas, stiprina santykius su vartotojais.

Esame sukūrę unikalius, nuolat tobulinamus ženklodaros procesus, kurie padeda operatyviai suvokti situaciją, atlikti išsamią strateginę analizę ir pasiūlyti efektyvius sprendimus.

Šią sistemą taikome tiek esamiems, tiek naujiems klientams. Todėl, net jei ką tik susitikome ir kol kas artimai nepažįstame jūsų prekės ženklo, dėmesingai įsigilinsime į jo esmę ir kūrybiškai nutiesime kelią, kuriuo tikslingiausia judėti toliau.

Kūrybiškumo ir efektyvumo apdovanojimais įvertinta darni kūrėjų, strategų, dizainerių ir projektų vadovų komanda lydės šiuo keliu tol, kol pasieksite užsibrėžtų tikslų: nuo rinkos dalies padidinimo iki visiškai naujos vartotojų patirties su jūsų prekės ženklu.