Susisiekite
Mūsų darbas

Apie mus

Specialiai jums kuriami ženklodaros ir rinkodaros sprendimai

Esame ateičiai pasiruošusi integruotos kūrybinės komunikacijos agentūra, teikianti išskirtinį dėmesį prekės ženklo tikslui, vizijai, strategijai, jo vertės pristatymui vartotojams ir vartotojų patirčiai.  
Mūsų strategiškai mąstantys tyrinėtojai ir kūrybinių nuotykių ieškotojai padeda agentūros partneriams išsigryninti, kodėl ir kokiam tikslui jie egzistuoja, ir paversti šiuos atsakymus veiksmais. Besikeičiant rinkos galimybėms, jos dalyvių elgesys ir poreikiai evoliucionuoja, todėl konkurencinės aplinkos dinamika nuolat keičiasi.
Mūsų tikslas – paprastai perteikti šios sudėtingos kaitos iššūkius tam, kad padėtume savo partneriams vystyti jų prekės ženklo kultūrinę elgseną, puoselėti konkurencinį atsparumą ir padėti pagrindą tvariam vertės augimui.


Business and
Marketing
Intelligence

Strategic
Relationship
Management

Branding &
Rebranding

Strategic
Packaging
Design

Business and Marketing Intelligence

Mūsų patirtis rodo, kad rinkodaros komunikacijoje taip pat galioja Pareto dėsnis: visose įmonėse apytiksliai 20 proc. klientų generuoja 80 proc. pajamų. Tačiau dažnai pagrindiniai klientai negauna reikiamo dėmesio, nes laikas ir resursai eikvojami likusiems 80-čiai proc.
Plačiau

Strategic Relationship Management

Organizacijos, siekiančios užsitikrinti ilgalaikį klestėjimą, privalo vystyti ir palaikyti tvarius santykius su aplinka, kurioje veikia. Tokiai užduočiai tradicinių viešųjų ryšių ir reklamos paslaugų nebepakanka – fragmentiška jų prigimtis neleidžia užmegzti visavertiškai verslo augimo potencialą išnaudojančių santykių su aktualiomis interesų grupėmis. Mūsų siūlomas sprendimas – strateginio santykių valdymo paslaugos. Šis visiškai naujas, holistinis metodas integruoja verslo, rinkodaros, prekės ženklų ir socialinių bei humanitarinių mokslų įžvalgas, todėl leidžia mums perorientuoti ir išplėsti mūsų partnerių požiūrį į savo verslą ir jo aplinką. Užtikrindami tikslingą elgesio suderinamumą visais veiklos lygiais, mes įgaliname mūsų partnerius puoselėti prasmingus ir tvarius santykius su suinteresuotomis šalimis ir taip maksimizuoti vertės augimą.
Plačiau

Branding & Rebranding

Sparčiai kintančiose šiandienos rinkose prekės ženklams tenka rinktis: prisiderinti prie sprinterių tempo arba nugrimzti užmarštyje. Norėdami išlikti aktualūs vartotojams, prekės ženklai privalo judėti kultūros kaitos greičiu. Sujungę savo rinkodaros ir prekės ženklų vystymo kompetenciją su visapusiškomis žiniomis verslo, antropologijos, kultūros studijų, psichologijos, kognityvinių ir elgsenos mokslų srityse, mes kuriame tarpdisciplininėmis įžvalgomis grįstas idėjas, kurios ne vien padeda mūsų partneriams išlikti kultūriškai aktualiems, bet ir įgalina juos pakeisti savo klientų gyvenimus. Mūsų sisteminis požiūris į rinkodarą visada atsispiria nuo partnerių prekės ženklo ir verslo strategijų suderinimo. Tai paverčia prekės ženklą strategine gėrybe, kuri augina lojalius klientus, tampančius prekės ženklo ambasadoriais. Viskas paprasta: mes įkvepiame keisi požiūrį – pasikeitęs požiūris įkvepia augimą.
Plačiau

Strategic Packaging Design

Parduotuvių lentynos yra perpildytos visose prekių kategorijose. Šioje nuožmioje kovoje pakuotės dizainas tampa esminiu komunikacijos kanalu, mat nuo pakuotės prasideda realus vartotojo ir produkto santykis. Mūsų tikslas – paskatinti vartotoją ne vien pastebėti mūsų partnerių produktus lentynose, bet ir įsidėti juos į vežimėlį. Šį postūmį lemia produkto dizaino strategija. Įžvalgas apie produktą, prekės ženklą ir tikslinę auditoriją papildome savo strategijos žiniomis ir dizaino talentu, todėl kuriame stilingas, išskirtines pakuotes su skirtingomis pridėtinėmis vertėmis vartotojams.
Plačiau