Packaging design: Brandity & Packaba

Pirmasis ir pastebimiausias Jūsų produkto komunikacijos kanalas – jo pakuotė. Todėl ji nusipelno kokybiško dizaino, kuriančio pridėtinę vertę ir pristatančio produktą taip, kad vartotojams knietėtų griebti jį nuo lentynos.

Be kitų darbų, rinkoje daugelį metų esame žinomi kaip pakuočių dizaino profesionalai. Mūsų kūriniai ne tik tampa klientų sėkmės istorijų dalimis, bet ir nuolat pelno apdovanojimus, susilaukia tarptautinio dėmesio.

Ieškodami naujų būdų išnaudoti savo kūrybinį potencialą ir ekspertiškumą šioje srityje, sukūrėme du išskirtinius pakuočių dizaino produktus.

BRANDITY – tai erdvė, kur susijungia talentinga meninė raiška ir strateginis požiūris į prekės ženklą. Agentūros padalinys, kuriantis unikalų, lentynas ir vartotojų širdis užkariaujantį dizainą. Visi mūsų darbai – nuo logotipo ir dizaino iki pakuotės medžiagiškumo parinkimo – ne tik teikia estetinį pasigėrėjimą, bet ir kūrybiškai įkūnija prekės ženklo identitetą, kuriame užkoduota jo strategija, vartotojų elgsenos įžvalgos ir rinkos tendencijų išmanymas.

PACKABA – tai analogų pasaulyje neturinti atvira internetinė platforma, kuri suveda klientus ir laisvai samdomus pakuočių dizainerius. Pastarieji kuria pakuotes ir siūlo jas PACKABAI. Klientai platformoje renkasi jiems labiausiai patinkančius adaptyvius sprendimus. VRS atlieka eksperto funkciją – atrenka ir platformoje „pakabina“ tik kokybiškus ir pridėtinę vertę klientams kuriančius dizaino sprendimus.