Logo

Įgyvendiname projektą „UAB „VRS WPI Vilnius“ e. komercijos modelio diegimas“

 

2022 m. sausio 28 d. LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu Nr. 4-160 projektui „UAB „VRS WPI Vilnius“ e. komercijos modelio diegimas“ skirtas 27 714,12 Eur finansavimas pagal priemonę „E. komercijos modelis COVID-19“. UAB „VRS WPI Vilnius“ – į pardavimus orientuota kūrybinė agentūra, kurios prioritetas – išskirtinis dėmesys prekės ženklo identitetui su visomis galimomis jo išraiškos priemonėmis. Įmonė klientams padeda vystyti prekių ženklus kryptingiau – patogesniu ir efektyvesniu būdu, taip suteikdami galimybę savo partneriams plėsti rinką ir didinti tikslinės auditorijos pasiekiamumą. Ji taip pat stiprina savo specializaciją verslo aplinkos analizėje ir valdyme, strateginėje ženklodaroje ir kūrybiniuose sprendimuose, strateginėje korporatyvinėje komunikacijoje bei produktų dizaino srityse.

Projekto tikslas – informacinių technologijų diegimas verslo sandoriams valdyti elektroniniu būdu, siekiant padidinti pajamų augimą.

Projekto įgyvendinimo metu bus sukurta elektroninė parduotuvė/automatizuotas sprendimas teikti dalį įmonės kuriamų strateginių paslaugų automatizuotu būdu. Sukuriama platforma, kurioje atėjęs klientas gali nusipirkti testą, skirtą įsivertinti, kaip darbdavys patenkina darbuotojų lūkesčius.

Projektą numatoma įgyvendinti iki 2023 m. vasario 16 d.

 

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-860-01-1493 „UAB „VRS WPI Vilnius“ e. komercijos modelio diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.